Как открыть пункт сбора


Збираємо батарейки ємністю до 7 А-г наступних типорозмірів: ААА, АА, А, В, С, D, батарейки-таблетки, акумулятори від ноутбуків та мобільних телефонів.

Як створити пункт прийому батарейок?

  1.  Знайди куратора проекту у своєму
Шукай його контакти у групі проекту: https://vk.com/batareiky  у розділі посилання ( ссылки) там є твоє, або найближче місто .

  2.   Отримай набір поліграфії
Візьми поліграфію у куратора. Наклейку розмісти на контейнері, а плакат поряд з ним.

Стильний плакат А3 або А4


Привабливий плакат надруковано на переробленому папері

Наклейка на контейнер

ЗверненняТекст звернення простий і зрозумілий для людей

 3.   Встанови контейнер
Обери прозорий пластиковий контейнер, вміст якого буде говорити сам за себе! Пляшка або контейнер, в які вміщаються як маленькі, так і великі батарейки. Обери, який тобі до вподоби:

             Велика ПЕТ-пляшка


      Контейнер для сипучих продуктівРозмісти контейнер на видному місці, де проходить багато людей. Підійде сходовий майданчик під’їзду, ресепшн офісу, коридор навчального закладу або прохідна підприємства.

ВАЖЛИВО!
     узгодь місце для контейнера з сусідами/адміністрацією/колегами
     переконайся, що контейнер нікому не буде заважати
     обери місце, недоступне для маленьких дітей
     подбай щоб на контейнер не потрапили прямі сонячні промені та волога, не розміщуй його поблизу джерел тепла
     слідкуй за вмістом та його зовнішнім виглядом
     перекладай батарейки з «чистового» контейнера, що знаходиться на видному місці, в пластикові пляшки для зберігання до моменту передачі на пункт аби уникнути вандалізму.

  4.   Повідом нам про новий пункт
За адресою chornous.ac@gmail.com ( для Київа ) повідом назву міста, адресу, тип місця (під’їзд, навчальний заклад або офіс), дату створення пункту, мобільний (контактний ) номеру телефону. Надішли нам фото зовні та всередині пункту і ми нанесемо пункт на мапу: batareiky.in.ua.

  5.   Поділися новиною

Зареєструйся в офіційній группі в ВК в своєму місті , або в основній группі https://vk.com/batareiky .  Нехай про новий пункт дізнаються твої сусіди, друзі, колеги, учні та студенти! Розкажи їм про шкоду від батарейок.

Надихни своїм прикладом інших! Розкажи про ініціативу у соціальних мережах та викладай фото контейнера на сторінці «Батарейки, здавайтеся!». Країна повинна знати своїх героїв :)


  6.   Передай батарейки на переробку
Коли контейнер наповниться (або збереться мінімум 3 кг), передай батарейки на волонтерський перевалочний пункт. Про його адресу дізнайся або в группі , або на сайті твого міста ( якщо такий є) або у координатора в твоєму місті, або дізнавайся за телефонами, вказаними нижче .

З перевалочних пунктів ми відправляємо батарейки на тимчасове зберігання, до появи в Україні працюючого підприємства із переробки батарейок. Сучасна технологія переробки батарейок була розроблена вченими в Дніпропетровську, втім поки що не може бути втілена через нестабільну ситуацію в країні.

Обирай акумулятори замість батарейок: один акумулятор слугує довше, ніж декілька батарейок!


 Наші контакти 

Телефони:
(097) 168 55 76
(099) 311 67 96
(093) 484 19 46


наша еко-адреса електронної
пошти
 Ми в інтернеті  


сторінка проекту у
мережі ВКонтакті

сайт проекту


сторінка проекту у
мережі Фейсбук


Прочитав ? Щось не зрозумів чи було лінь вчитуватися ? Тоді краще подивися відео де я розповім тобі як відкрити пункт по збору батарейок і долучитися до нашої ініціативи : )))) Гарного Дня і ТАК приєднуйся до нас , разом ми робимо важливу справу !!!


Комментариев нет:

Отправить комментарий