среда, 7 сентября 2016 г.

Четверо активісток руху Экоднепр сфотографувались без одягу на батарейках, щоб привернути увагу українців до нового етапу проекту Батарейки Здавайтеся

Четверо активісток руху Экоднепр сфотографувались без одягу на батарейках, щоб привернути увагу українців до нового етапу проекту Батарейки, здавайтеся → http://go.batareiky.in.ua/
У такий скандальний спосіб ми хочемо донести до кожного — 12 000 тон батарейок офіційно завозять в Україну кожен рік, з них менше 1% батарейок збираються на переробку. Всі інші батарейки потрапляють у землю, а згодом у їжу та воду, яку вживаємо ми та наші діти. Токсичні речовини, які містяться в батарейках, можуть викликати розумову відсталість, захвонювання мозку, серця, імунної та репродуктивної систем!
Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми і збираємо 200 000 грн на сайті проекту: http://go.batareiky.in.ua/
Підтримай нас!
Фотосесія тривала 4 години та була створена за мотивами фільму «Краса по-американськи». Для її влаштування було використано 555 кг батарейок, зібраних в рамках проекту «Батарейки, здавайтеся!».
Команда проекту:
Моделі: Lyuba KolosovskaYulia BurnishevaKristina GovorukhaAlina Kravchenko
Фотограф: Eugene HillLustre Art Group
Студія: Фотостудия ProStudio
Візаж: Женя ТамаринаMarina Gulevskaya
Зачіски: Marina Gulevskaya
Дизайнер: Anastasia Galushko
Доставка батарейок: ТОВ «ГТМ ЛТД»
Підготовка інсталяції: Max TkachenkoОлег Чистопольцев , Кирилл ЗворыгинОлександр Ляшевич, Руслан Музика, Миша Ткаченко, Дмитро Хорошаєв.
А на що здатен ти, щоб зберети Україну чистою? 
Підтримай наш проект на http://go.batareiky.in.ua/ 


1 комментарий: