суббота, 3 сентября 2016 г.

Відкрита зустріч із командою БЗ м. Київ Вт. 06.09.2016 р. Приходьте побачьте на власні очі РОБОТА !!!!


Запрошуємо на відкриту зустріч із командою найбільшої в Україні мережі по збору відпрацьованих батарейок «Батарейки, здавайтеся!».


Побачте на власні очі РОБОТА, що сортує батарейки для подальшої переробки! Його спеціально для проекту «Батарейки, здавайтеся!» зібрав завод-волонтер «ГТМ ЛТД»!Люба Колосовська, засновниця «Батарейки, здавайтеся!», розкаже, як не чекаючи змін у законодавстві, залучити 1000 людей у корисну справу.Олександр Чорноус, координатор проекту у м. Київ, розповість, як відкрити пункт прийому батарейок в вашому під'їзді, школі або на роботі.На зустрічі ви дізнаєтеся:

- Куди йдуть батарейки на переробку.
- Чим небезпечні батарейки та як зупинити їх отруйний вплив на екологію.
- Які існують шляхи вирішення проблеми в нашій країні, та чи реально впровадити в Україні європейський принцип «забруднювач платить».
- Що вже зробила команда «Батарейки, здавайтеся!» та що планує на майбутнє для досягнення амбітної мети — 100% відпрацьованих батарейок йдуть на переробку.

* Також на зустрічі ви зможете взяти безкоштовну поліграфію.

* Якщо у вас дома є використані батарейки (до 5 кг), захопіть їх, ви зможете віддати їх на переробку.

Беріть із собою дітей віком від 4-х років, їм буде цікаво подивитися на справжнього робота! Якщо ваш малюк трохи молодший, скажімо йому 3 роки, але буде поводитись чемно — також беріть :)

Захід відбувається у рамках підтримки системного проекту зі збору батарейок, для розвитку якого необхідно залучити 200 000 грн. Подробиці на сайті http://go.batareiky.in.ua/

Участь безкоштовна.
Місце та час зустрічі: Коворкінг Zelenka (м. Київ, вул. Івана Франка, 1), 6 вересня (вівторок) о 19:00.

Контакт з організаторами:

099 311 6796
097 168 5576
093 484 1946Комментариев нет:

Отправить комментарий