воскресенье, 19 апреля 2015 г.

У Вт 21.04.2015 р. в УНІАН відбудеться пресс конференція Всеукраїнського Волонтерського Проекту *Батарейки Здавайтеся * та презентація нової технології переробки відпрацьованих батарейок

У Вт 21.04.2015 р. в УНІАН відбудеться пресс конференція Всеукраїнського Волонтерського Проекту *Батарейки Здавайтеся * та презентація нової технології переробки відпрацьованих батарейок . Слідкуйте за новинами , як тільки зьявиться відео , ви його також побачите. 


"Презентація нової технології з переробки батарейок, яка успішно пройшла випробування в Україні"
Детальніше читайте на УНІАН: 


Відбудеться презентація нової технології з переробки батарейок, яка успішно пройшла випробування в Україні. Через відсутність заводу з переробки батарейок в Україні, кожен день тисячі відпрацьованих батарейок потрапляють на звалища, а їх небезпечні компоненти отруюють навколишнє середовище. Вчені з Дніпропетровська знайшли вихід із критичної ситуації, розробили і успішно випробували нову технологію, яка дозволяє дешево і технологічно переробляти відпрацьовані батарейки, а головне, безпечно витягувати з батарейок шкідливі для людини і природи важкі метали і відправляти їх назад у промисловість. Розробники унікальної технології представлять продукти, отримані в результаті переробки - цинк, ферромарганцевий концентрат, графіт і хлорид амонію, які вже пройшли лабораторну оцінку. Учасники: Максим Ткаченко, менеджер проекту, представник компанії Piligrim Ukraine; Артем Мадатов, розробник технології, кандидат технічних наук; Любов Колосовська, координатор всеукраїнського волонтерського проекту «Батарейки, здавайтеся!»; Олександр Чорноус, координатор проекту «Батарейки, здавайтеся!» У Києві (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.
Комментариев нет:

Отправить комментарий