среда, 15 апреля 2015 г.

Приєдналися до всеукраїнського волонтерського руху " Батарейки Здавайтеся " та здали 27 кг. використанних батарейок . Долучайся і ти !

В Неділю 12.04.2015 р. ми здали чергову партію використаних батарейок в перевалочний пункт в м. Києва по вул. Дегтярівська 51 тим самим приєднавшись до всеукраїнського волонтерського руху по збору використанних батарейок " Батарейки Здавайтеся " Цього разу вага склала приблизно 27 кг. Це матеріали, які надходили з чотирьох міських пунктів збору в м. Городище Черкаської обл..  Крім них у районі також нещодавно встановлено пункт у Хлистунівці (магазин "У Следя"). Також незабаром ми плануємо встановити пункт у Дирдині, а також загалом покрити пунктами увесь Городищенський р-н.

Чому ми це робимо?
Тому що все у світі взаємопов'язано. Те що ти віддаєш світу - світ неодмінно рано чи пізно віддасть тобі.
Тому що батарейки, які потрапляють до ґрунту чи води отруюють їх важкими металами, що врешті, м'яко кажучи, негативно впливає на наше з вами здоров'я, а також вбиває усе живе, що живе у землі.

Якщо ви також бажаєте долучитись до нашої волонтерської ініціативи пишіть мені у особисті повідомлення vk.com/id13742035.

А головне, намагайся зменшити використання батарейок, натомість користуючись акумуляторами.
За інформацією группи Зробимо Україну чистою - 2015. ГОРОДИЩЕ

Комментариев нет:

Отправить комментарий